luksusowe apartamenty warszawa lounge wizualizacja

Meeting Room Warszawa Centrum

Jeżeli szukasz miejsca na spotkanie biznesowe

Nasze apartamenty mają wszystko, by poczuć wygodę domowego wnętrza. Możemy jednak zaoferować znacznie więcej: sala konferencyjna, profesjonalny, doświadczony personel, wysoka jakość obsługi, organizacja spotkań biznesowych i czasu wolnego, rekomendacje umożliwiające poznanie okolicy i inne komfortowe rozwiązania.

Meeting Room Warszawa Centrum

apartament na wynajem forma 3 meeting room warszawa centrum lounge
meeting room warszawa centrum sala konferencyjna

Prywatna i w pełni wyposażona sala konferencyjna do czterdziestu osób oraz kameralna sala klubowa do ośmiu osób gwarantują optymalne warunki na każde spotkanie, a ich nowoczesny wystrój to komfort i prestiż.

Kontakt

Taras widokowy na dachu naszego budynku

Meeting Room Warszawa Centrum

meeting room warszawa centrum taras

Bleaisure Travel

Proponujemy Państwu przedłużenie pobytu biznesowego o weekend i skorzystanie z wielu możliwości, jakie oferujemy:
• Dla tych, którzy pragną zostać w Warszawie na weekend. Nasza recepcja jest doskonałym źródłem lokalnych rekomendacji i służy pomocą w organizacji państwa pobytu, rezerwacji miejsc w restauracjach, biletów na wydarzenia kulturalne, prywatnych wycieczek po mieście z przewodnikiem oraz pomoc w zorganizowaniu jednodniowych wycieczek do innych miejsc w Polsce.
• Dla poszukujących odprężenia w SPA poza Warszawą mamy wyjątkową ofertę pobytu w naszych Resort & Spa w Głęboczku lub w Ciechocinku. Oferujemy transport, organizację pobytu wraz z zaplanowaniem różnych atrakcji oraz zabiegów SPA dostosowanych do potrzeb klienta

Meeting Room Warszawa Centrum

apartamenty warszawa centrum taras
No.4 Residence