meeting room warszawa centrum sala konferencyjna

Pobyty biznesowe

Prestiżowe miejsce

Zapewnij swoim Gościom wyjątkowy pobyt w Warszawie. No.4 Residence to wizytówka gościnności i polskiego designu i wzornictwa. Luksusowe Apartamenty zlokalizowane w najpiękniejszej części ulicy Nowogrodzkiej, pełnej odrestaurowanych kamienic w stylu modernistycznym i secesyjnym.

Atuty lokalizacji dla biznesu

Idealna lokalizacja – między Placem Trzech Krzyży, a rondem gen. Charles'a de Gaulle'a. 600 metrów do Metra Centrum, 1700 metrów do biznesowej części Śródmieścia - Ronda ONZ. Bliska odległość Muzeum Narodowego, ambasad czy luksusowego domu handlowego Vitkac.

apartamenty warszawa centrum taras

Wyjątkowy design

Design inspirowany modernizmem i polską sztuką awangardy, w tym twórczością Henryka Stażewskiego (1894-1988) – legendy sztuki awangardowej. W każdym apartamencie znajduje się dekoracja ścienna inspirowana malarza. Oryginalny obraz artysty można podziwiać w holu recepcji. W eklektycznych wnętrzach znajdują się meble polskich projektantów, w tym słynny fotel RM 58, zaprojektowany przez Romana Modzelewskiego.

Udogodnienia

Z myślą o długich pobytach Apartamenty są wyposażone w aneksy kuchenne z ekspresem do kawy, piekarnikiem, lodówka i zmywarką. W Apartamentach można także skorzystać z pralki oraz suszarki. Na parterze znajduje sala konferencyjna - prywatna i w pełni wyposażona przestrzeń, idealna na większe spotkania oraz sala klubowa do organizacji kameralnych spotkań biznesowych do 8 osób. Idealne miejsce do przeprowadzenia videokonferencji.

Rooftop No.4 Do dyspozycji Gości wyjątkowy taras widokowy ze strefą relaksu z widokiem na Śródmieście i Pałac Kultury i Nauki.

Bezpieczny obiekt

Pełne procedury bezpieczeństwa w obliczu COVID- 19: m.in.: automatyczny proces check-in oraz check-out
Staranna dezynfekcja przestrzeni wspólnych oraz Apartamentów
Kameralny obiekt zapewnia komfort pobytu

apartament na wynajem sawa biurko

Kontakt i rezerwacje

Dla przedstawicieli firm, które zdecydują się na stałą współpracę zapraszamy do specjalnego programu lojalnościowego w ramach którego do otrzymania vouchery na pobyty indywidualne w luksusowym Głęboczek Vine Resort&Spa.

Kontakt i rezerwacje:
erennack@mpmhotelespa.pl
+48 532 381 249

luksusowe apartamenty warszawa lounge wizualizacja apartamenty warszawa centrum budynek
No.4 Residence