apartament na wynajem relief widok

Witaj w domu

Luksusowe Apartamenty Warszawa

No.4 Residence to wytchnienie w tętniącym życiem mieście, którego historia była największą inspiracją. Wnętrze aparthotelu zlokalizowanego w kamienicy w centrum Warszawy zaprojektowali architekci z Kaczmarek Studio, wplatając do codziennych przestrzeni elementy inspirowane modernizmem i polską sztuką awangardy, w tym twórczością Henryka Stażewskiego. Dzięki temu powstało miejsce kameralne z artystyczną, a jednocześnie swobodną atmosferą, przywołującą dom.

Luksusowe Apartamenty Warszawa

luksusowe apartamenty warszawa rm58

Na 6 piętrach odrestaurowanej kamienicy znajdują się 22 apartamenty urządzone z największą dbałością o detal. W eklektycznych wnętrzach znajdują się meble polskich projektantów, elegancko zaaranżowany aneks kuchenny i szlachetne wykończenia – wszystko po to, by Goście czuli się tu najbardziej komfortowo. Do dyspozycji oddano po cztery apartamenty: Forma (21 mkw.), Relief (27 mkw.), Foksal (47 mkw.) i Sawa (49 mkw.) oraz trzy apartamenty delux Moderna o powierzchni 50 mkw. Dotarcie na każde piętro ułatwi nowoczesna winda, a jeden z pokoi ma nawet bezpośrednie z niej wyjście.

Niezależnie od celu podróży: zawodowego, towarzyskiego czy turystycznego, każdy poczuje się tu jak u siebie. No.4 Residence to także przestronne lobby i sala konferencyjna idealne na spotkania biznesowe. Na ostatnim piętrze budynku znajduje się dostępny dla wszystkich Gości punkt widokowy – idealna perspektywa na miasto, w którego centrum właśnie jesteś. Zatrzymaj się w No.4 Residence, rozgość się w sercu Warszawy.

Luksusowe Apartamenty Warszawa

apartament na wynajem delux moderna 3 apartament na wynajem delux moderna 2
luksusowe apartamenty warszawa henryk stazewski

Wnętrza obiektu to także hołd złożony malarzowi Henrykowi Stażewskiemu (1894 – 1988). W każdym apartamencie znajduje się malowana dekoracja ścienna inspirowana unikalnym stylem kompozycji figur geometrycznych charakterystycznych dla malarza.

Kolor i geometryczna forma. Te dwa elementy były punktem wyjścia do stworzenia projektu wnętrz luksusowych apartamentów No.4 przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Architekci z Kaczmarek Studio wpletli do codziennych przestrzeni elementy inspirowane modernizmem i polską sztuką awangardy, ze szczególnym uwzględnieniem twórczości Henryka Stażewskiego. Malarz, pionier awangardy lat 20. i 30. XX wieku i reprezentant konstruktywizmu żył i pracował w Warszawie. Jego prace słyną z charakterystycznych połączeń kolorystycznych – te wyraziste, głębokie barwy pojawiają się także we wnętrzach No.4.

Silnym nawiązaniem do stylu Stażewskiego są geometryczne grafiki widniejące na ścianach w apartamentach i na korytarzach, przypominające słynne kompozycje reliefowe – autorską technikę artysty. Szczególnym punktem jest ściana w recepcji aparthotelu, na której znajduje się oryginalny obraz Henryka Stażewskiego. Ten mariaż sztuki z codziennością sprawił, że na mapie Warszawy powstało miejsce kameralne, z artystyczną, a jednocześnie swobodną atmosferą. Tu, przy Nowogrodzkiej, na każdym kroku czuć ducha polskiej sztuki.

Luksusowe Apartamenty Warszawa

luksusowe apartamenty warszawa detal No4 Residence Wejście
No.4 Residence